BEE WAX

BEESWAX JAKO AGENT TERAPEUTYCZNY

Wosk pszczeli to korzystny efekt leczniczy. Są to drogi, skóra, choroby serca i inne. Do niedawna leczenie medycyny pszczół traktowano jako element medycyny ludowej. Stanowią one podstawę cennych kosmetyków i środków pomocniczych. Lek stosuje różnorodne produkty: miód, pyłek, propolis, mleczko pszczele i wosk. Bee All Bee Bee Bee Bee Bee Wszystkie Bee Wszystkie Bee All. Wykonany jest z plasterków, które wychowują młode pokolenie pszczół. Ponadto ma wiele zastosowań w dermatologii i jest wykorzystywany jako naturalny środek przeciwbakteryjny,

SKŁADNIKI ODŻYWCZE I ZDROWIE 
PSZENICY

Substancja, którą nazywa się woskiem pszczelim, jest produktem miodu pszczół. Ma wiele cennych właściwości i jest używany w 4,5 tysiąca. lat! Jest wydzieliną gruczołów woskowych 12-18-dniowych pszczół. To daje 1 kg wosku, pszczoły zużywają około 3,6 kg miodu. Wosk pszczeli zawiera alkohole i kwasy tłuszczowe, wolne kwasy tłuszczowe, węglowodory, wolne alkohole tłuszczowe i inne substancje. Istnieją również węglowodany, barwniki, minerały i substancje aromatyczne. Chryzyna i inne składniki wosku mają działanie antybiotyczne. Estry i beta-karoten charakteryzują się właściwościami przeciwzapalnymi i odnawiającymi. Flawonoidy zawarte w wosku mają również właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.W skórze można również znaleźć skwalen, który występuje również w ludzkiej skórze i chroni przed drobnoustrojami. Wosk pszczeli jest również źródłem witaminy A, która m.in. stymuluje i reguluje podział komórek. Ponadto zawiera kwas palmitynowy, melisowy, masłowy, walerianowy i octowy.

wosk pszczeli

ZASTOSOWANIE WOSKU

W starożytności wosk pszczeli był jedzeniem, pisaniem i pisaniem. Najczęściej wytwarzano z nich kremy i maści. Był również używany do produkcji świec. Setki lat temu większość świec była zrobiona z wosku pszczelego. Dzisiaj został zastąpiony parafiną. Ze względu na zawartość białek, lipidów, witamin i soli mineralnych są to również kremy, maści, pasty i plastry. Nie może być stosowany jako płynny emulgator (w pomadkach do ust, płynach, kremie do twarzy, fundamencie, tuszu do rzęs, a nawet w peelingach). Wosk pszczeli jest również stosowany w stomatologii, gdzie jest stosowany do odlewania zębów,jako środek czyszczący, w leśnictwie oraz w produkcji papierów powlekanych olejem i woskiem. Ponadto wosk jest używany do produkcji środków konserwujących drewno i skórę.

ŚWIECE WOSKOWE ZAWIERAJĄ BEESWAX

Ruchomości. Efekty powinny być. Wosk pszczeli jest szczególnie cenny. Podczas palenia świec czuć przyjemny i orzeźwiający zapach. Ponadto świece te nie emitują dymu, przynoszą również pozytywny nastrój. Ważne jest, aby świece z wosku pszczelego. Ponadto jony te oczyszczają powietrze poprzez łagodzące alergie, astmę, choroby górnych dróg oddechowych i płuc. Zapach wosku. Zapach wosku.

NATURALNE KOSMETYKI Z BEESWAX

Istnieje wiele kosmetyków na bazie wosku pszczelego. Preparaty te zawierają wosk i produkty z ula. Przede wszystkim mają działanie nawilżające, natłuszczające, regenerujące i ochronne. Z dodatkiem wosku pszczelego mleko oczyszczające łagodnie i skutecznie usuwa makijaż. Są również odświeżające toniki do odżywczych, nawilżających balsamów do ciała i kremów dla różnych rodzajów skóry. Wykazują odświeżający efekt.Istnieją również kremy nawilżające z witaminami A, E, F, a także filtry UV, które odżywiają, regenerują i łagodzą podrażnienia. Toniki wodne to produkty oczyszczające i kondycjonujące, higromerma i wosk pszczeli, silnie nawilżające i poprawiające elastyczność.Toniki z propolisem, które są przeznaczone dla całego ciała, są również bardzo skuteczne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *